Press release
Slaný

Přijďte se podívat na jeřáby do Konecranes and Demag!

Víte, že na kraji Slaného na příjezdu od Prahy sídlí společnost Konecranes and Demag, světová jednička na trhu zdvihací techniky? V sobotu 14. 9. 2019 od 9.00 do 12.00 se pro vás u příležitosti oslav 200 let vzniku značky Demag otevřou brány výrobních hal, kde se vyrábějí průmyslové jeřáby pro celý svět. Takovou příležitost si rozhodně nemůžete nechat ujít! Vezměte celou rodinu a přijďte do Konecranes and Demag.

Na vlastní oči se například přesvědčíte, že není kočka jako kočka. Ty z Demagu váží až několik tun a pomáhají zdvihat a přesunovat břemena v nejrůznějších průmyslových oborech. Navštívíte výrobní haly, kde se svařuje, montuje i lakuje. O odborný výklad se postarají ti nejpovolanější – mistři i vedoucí výroby, a pokud budete mít štěstí, bude právě vaši skupinu provázet přímo generální ředitel společnosti. Po celé dopoledne bude zajištěno občerstvení a děti se mohou těšit na drobné dárky. Pokud vás prohlídka závodu natolik zaujme, že byste chtěli rozšířit naše řady, máme připravený stánek, kde vám kolegyně z personálního oddělení zodpoví veškeré dotazy a seznámí s našimi benefity.

Značka Demag, která se stala synonymem kvalitní zdvihací techniky po celém světě, slaví v letošním roce neuvěřitelných 200 let. Průmyslové jeřáby DEMAG pomáhají přesouvat náklady
i polotovary ve výrobních a skladovacích halách a jsou nepostradatelným pomocníkem při výrobě aut i letadel. V roce 2017 se
 Demag stal součástí nadnárodní skupiny Konecranes, takže dnes společně představují špičku ve světovém měřítku ve výrobě průmyslových a přístavních jeřábů a vysokozdvižných vozíků. Jeřáby ze Slaného pomáhají zákazníkům na celém světě, využívají je například i v německých závodech společností Siemens či Linde. 

Tak nezapomeňte, sobota 14. 9. 2019 od 9.00 do 12.00 – den otevřených dveří v Konecranes and Demag.

Těšíme se na vás!